Czym są kompatybilne wkłady?

Kompatybilność nie oznacza lepszej jakości

Wiele firm na rynku tworzy produkty, które do złudzenia przypominają tonery Brother. Są one zaprojektowane także do funkcjonowania z wieloma różnymi modelami drukarek innych producentów. Wszystko brzmi bardzo dobrze, dochodzimy do wniosku, po co przepłacać, skoro ten tusz będzie odpowiedni także dla mojego sprzętu. Niestety nic bardziej mylnego.

Zamienniki sprawiają problemy

Jeśli spodziewamy się podobnej jakości, co tusz do drukarki Brother, to niemile będziemy zaskoczeni. Wkłady pełniące funkcję zamienników często bardzo trudno dopasować. Dodatkowo po zakończonym wydruku zauważymy, że jego jakość znacznie odbiega od oryginału. Może być jednak gorzej, gdyż zamienniki potrafią przeciekać, co powoduje ich większe zużycie, ale także możliwe uszkodzenie urządzenia.

Oryginalny tusz wart ceny spokoju

Oryginalne produkty typu tusz do drukarki Brother rzadko zawodzi. Nie zatyka dysz urządzeń drukujących, ani też nie zostały odnotowane przypadku uszkodzeń z powodu wycieków. Nie ma się co dziwić, zostały tak zaprojektowane, aby współpracować ze sprzętem, który jest do niego przystosowany. Możemy spodziewać się długiej i perfekcyjnej pracy drukarki.

Twarde dowody na jakość firmy Brother

Testy potwierdzają opinie konsumentów, iż obecnie na rynku trudno znaleźć lepszego producenta drukarek i tuszu niż Brother. W wielu przeprowadzonych testach dowiedziono, że trwałość dokumentów za pomocą oryginalnych akcesoriów była czterokrotnie dłuższą niż miało to miejsce w przypadku zamienników. Nie pozostawia to złudzeń, dlaczego warto na nie się zdecydować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *