Wystrzegaj się podróbek!

Skąd wzięły się podróbki?

Zmorą każdej branży jest fakt, że w momencie pojawienia się wysokiej jakości produktów dojdą do głosu także firmy, które nie liczą się z jakością, a chęcią szybkiego zysku. Oszustów nie jest mało także, jeśli chodzi o tonery Brother. Te wkłady od dawna zaskarbiły sobie sympatię użytkowników drukarek. Niestety producent alarmuje, że na rynku pojawiają się coraz częściej imitacje.

Jak rozpoznać podrobiony toner?

Kto raz użył tusz do drukarki Brother, ten wie jak powinna wyglądać jakość wydruku. Te słabo wykonane choć wyglądają oryginalnie, to ustępują pod wieloma względami autentykom. Wprowadzenie w błąd konsumenta nie jest rzadką sytuacją. Jakość podrobionego wkładu jest dalece odbiegająca od oryginału, poza tym może przeciekać i powodować trwałe uszkodzenia urządzenia do drukowania.

Uwaga na środowisko!

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że podrobione tonery szkodzą środowisku naturalnym, w którym żyjemy. Jednak, aby także temu ustrzec się, należy kupić tusz do drukarki Brother tylko w autoryzowanych punktach i sklepach. Jeśli postąpiłeś inaczej i twierdzisz, że posiadasz podrobione tonery Brother, to upewnij się, czy na opakowaniu widnieje hologramowa naklejka zabezpieczająca. Jeśli jej brak, to powinieneś jak najszybciej zgłosić fakt, że sprzedano ci fałszywy produkt.

Ku przestrodze

Niech cię nie skusi niższa cena, ani też zakup hurtowej ilości tonerów w atrakcyjnej kwocie. Tusz do drukarki Brother, to produkt, który jest wart swojej ceny. Wówczas będziesz miał pewność, że korzystasz z wysokiej jakości tonerów do swojej drukarki. Nie kupuj zamienników, nie daj się otumanić sprzedawcy w Internecie lub stoisku targowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *